NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Greske u TV kvizovima

Mozda je vreme da se ovo stavi u posebnu temu, posto materijala ima sve vise. 
Danas, u slagalici, devojka licitira rec od 8 slova i kaze PRISMOTRA!? I priznaju joj se poeni.

6 za
0 protiv
Meda
2010-09-06
???

Meda napisa...

Mozda je vreme da se ovo stavi u posebnu temu, posto materijala ima sve vise. 
Danas, u slagalici, devojka licitira rec od 8 slova i kaze PRISMOTRA!? I priznaju joj se poeni.

...Ja bi joj dao i vise poena :)),vidi se da je u slaglici najbolja ali joj nesto matematika ne ide sto se videlo u igri moj broj ,pa nije ni cudo sto nije tacno izbrojala broj slova u reci koju je sastavila :)

4 za
2 protiv
Слађан
2010-09-06
???

Meda napisa...

Mozda je vreme da se ovo stavi u posebnu temu, posto materijala ima sve vise. 
Danas, u slagalici, devojka licitira rec od 8 slova i kaze PRISMOTRA!? I priznaju joj se poeni.

...

Nemoguce!!!!

3 za
2 protiv
NeparniValjak
2010-09-06
???

 

 Danas sam u "Visokom naponu" saznao da je sedište KK Žalgiris iz Viljnjusa, iako na njihovoj web- stranici: http://www.zalgiris.lt/LT/klubas/kontaktai/ piše da su iz Kaunasa. 

13 za
0 protiv
dehar2
2010-12-10
???

Napisali su i Kapetan Mark umesto Komandant Mark i rekli da u E=mC2, C predstavlja svetlost, a ne brzinu svetlosti..

4 za
0 protiv
Meda
2010-12-12
???

dehar2 napisa...

 

 Danas sam u "Visokom naponu" saznao da je sedište KK Žalgiris iz Viljnjusa, iako na njihovoj web- stranici: http://www.zalgiris.lt/LT/klubas/kontaktai/ piše da su iz Kaunasa. 

...da, bre, Zalgiris je iz Kaunasa, to zna svako ko je bar jednom gledao neku kosarkasku utakmicu od prvog do poslednjeg minuta...

4 za
0 protiv
ZlatnoOko
2010-12-14
???

secam se pre jedno 7-8 godina kada sma snimala SAM PROTIV SVIH (kod Ivana Bauera)...

takmicar posle mene bio je jedan stariji gospodin kome su postavili pitanje KOLIKO JE U FUDBALU DOZVOLJENO IZMENA PO JEDNOM TIMU U JEDNOM MECU ?

covek lepo odgovori - TRI

medjutim, oni tamo "strucnjaci" iz rezije kazu - nije tacno, nego CETIRI (tri plus golman)

dzabe sto je nekoliko nas koji smo ostali da gledamo pokusavalo da objasni neznalicama iz rezije da je maksimum izmena TRI i da u tom broju mozes da promenis i sva tri golmana, ako ih toliko imas na klupi (sto je dozvoljeno), ali ne vise od TRI IZMENE...

secam se da se takmicar toliko iznervirao da je napustio snimanje, nije hteo da ide na GONG  i obrisali su ga, ali su ga zvali posle par meseci, kada su valjda shvatili gresku...

 

eto, to se desava kada je pojedinim neznalicama jedini adut - fakultetska diploma...

dzabe i tri fakulteta kada neko ne zna da predje ulicu, zar ne ?

14 za
1 protiv
ZlatnoOko
2010-12-14
???

Je l' bilo pitanje baš za košarkaški klub, pošto gledam na Wikipediji da postoji fudbalski klub Žalgiris iz Viljnusa?

3 za
0 protiv
baron-samedi
2010-12-14
???

Danas ostavih poruku o gresci u pitanju supervizoru pa i ja napravih gresku. Posto ne mogu ponovo da odgovorim moram ovde. Hteo sam da napisem PULPA umesto pupa, ali i ja pogresih.

2 za
0 protiv
Meda
2010-12-14
???

Meda napisa...

Danas ostavih poruku o gresci u pitanju supervizoru pa i ja napravih gresku. Posto ne mogu ponovo da odgovorim moram ovde. Hteo sam da napisem PULPA umesto pupa, ali i ja pogresih.

... može da se ponovi primedba, mada je malo komplikovano. No, nema veze - koji je to datum bio u pitanju?

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-12-14
???

 

 Prilično sam siguran da je pitanje bilo o košarkaškom klubu.

1 za
0 protiv
dehar2
2010-12-14
???

Supervizor napisa...

Meda napisa...

Danas ostavih poruku o gresci u pitanju supervizoru pa i ja napravih gresku. Posto ne mogu ponovo da odgovorim moram ovde. Hteo sam da napisem PULPA umesto pupa, ali i ja pogresih.

... može da se ponovi primedba, mada je malo komplikovano. No, nema veze - koji je to datum bio u pitanju?

...kzz od 14.12.2010.

1 za
0 protiv
Meda
2010-12-15
???

Ovo za Žalgiris ste apsolutno u pravu, ali ima idrugih grešaka. U prethodnom ciklusu Slagalice, mislim u polufinalu su na pitanje koji je najveci broj pete desetice, priznali odgovor 49. Ali, su posle toga veoma brzo isekli, verovatno su videli gresku. Par puta je bilo pitanje koliko ima prostih brojeva manjih od 10, gde su u proste brojeve racunali i jedinicu.

2 za
0 protiv
pele
2010-12-15
???

pele napisa...

U prethodnom ciklusu Slagalice, mislim u polufinalu su na pitanje koji je najveci broj pete desetice, priznali odgovor 49.

...a koji je to onda broj, ako nije 49?

2 za
1 protiv
Kalimist
2010-12-15
???

Kalimist napisa...

pele napisa...

U prethodnom ciklusu Slagalice, mislim u polufinalu su na pitanje koji je najveci broj pete desetice, priznali odgovor 49.

...a koji je to onda broj, ako nije 49?

...50...

6 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-15
???

NeparniValjak napisa...

Kalimist napisa...

pele napisa...

U prethodnom ciklusu Slagalice, mislim u polufinalu su na pitanje koji je najveci broj pete desetice, priznali odgovor 49.

...a koji je to onda broj, ako nije 49?

...50...

...heh, bravo ja...:)

7 za
1 protiv
Kalimist
2010-12-15
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0101 sec.

Copyright © 2024